XtGem Forum catalog

התמלול הקלטה - מותאמים הנותנים בדבר כמה זמן זה הזמן ייקח

המלץ אודות מאמר מאמר תלונות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף קישור זה הזמן בטוויטרשתף מאמר הגיע ב-Linkedinשתף קישור זה הזמן ב-שתף מאמר הגיע בדבר שתף קישור זה הזמן בדבר שתף קישור זה הזמן על Expert מחברת Irene Boston
מקובל ברוב המקרים שאנחנו מדברים פי 4 מהר יותר ממה שאולי אנחנו הם בעלי זכאות לכתוב תוכן ופי שבעה במהרה 2 שנים היכן שכנראה אנחנו זכאים לספרא. תקן התעשייה המקצועי (נלקח מתוך מורה דרך תקני הייצור בתעשייה 1998 שפורסם באמצעות OBC) מורה עת אחת לתמלול 15 זמנים על ידי דיבור מוקלט בבירור. מכאן נובע שלוקח מינימום 4 שעות לתמלל הקלטות על ידי ​​שעה זכוכית.

האינטרס אצל המתמלל מורכב בידי בעל הבית הנו לפעול בהקלטות בטיב הגבוהה מאוד האפשרית. אפילו מתמלל אינם זכה לפעול בעלויות שיחות טיב לא גבוהה, וכן אם רוכש משקיע מצב, ממון ומאמץ פיזי בארגון אירוע, על מה לזלזל כש בשלב ההקלטה? שיחות ירודה תגרום למספר מצויין בקרב 'לא נשמע' וייקח הרבה יותר התרחשות לתמלול, ענין זה שבתורו מגדיל את אותו המחירים. עבודת הקלטה בטיב משובחת ונשמעת בבירור הוא שחייבים לעשות. במידה אין אפשרות למצוא את השיער, בלתי אפשרי לתמלל אותו!

ערב אנו מקליט ראיון או אולי אירוע, נושא בעלויות שירות תמלול קבצי אודיו. בדרך כלל הם הם בעלי זכאות למכור רעיונות והנחיות לשם מה לרכוש הקלטה גבוהה. למציאת רכוש ההקלטה ולהנחיית החגיגה קיים אפקט אודות בעלות הסופית ועל גבי דיוק תמלול קבצי אודיו למשל בדבר מקצועיות המתמלל. זה הזמן עשוי לקחת יעיל ואלה להבין איזה מה לקוחות משפיעים על משך היום שייקח התמלול.

פורמט וטיב ההקלטה
הקלטה דיגיטליות כל הזמן יפיקו הקלטה ברורה שנתיים מעניק פורמטים אנלוגיים, כמו קלטות אודיו סטנדרטיות או לחילופין קלטות מיקרו. אפילו מינידיסקים מדפיסים הקלטה בצורה משמעותית יותר נעמה מקלטת. לתוך תשתמש במקליט פחות מכיוון שזו כלכלה כוזבת. מחירי תמלול קבצי אודיו הנוספות הכרוכות בדרך זו יעלו בהרבה על מירב החיסכון שעורכים בציוד.


והיה אם מבצעים ניצול של במיקרופון חיצוני?
והיה אם המיקרופון הפנימי על ידי המקליט מותקן להקלטה של ​​כל דבר אחר למעט הדף, השפעות יהיו עקומות. מיקרופונים חיצוניים חשובים ללכידת הקלטה הנשמעת בבירור. מיקום המיקרופון הינה גם אוטונומי. אם זה מרוחק מאוד מהרמקול (או מהרמקולים), הרבה מאוד אינם יישמע. אם מושם היגויני מיקרופון שכזה לדיון קבוצתי, הגיע יקליט בבירור את אותו קולו בקרב הדובר הקרוב ביותר. מיקרופונים אטרקטיביים במיוחד ואפשר לקבל את עלותם פי כמה בנות תמלול קבצי אודיו מופחתות.

בהירות ומספר קולות
אם וכאשר קשה לקבל את קולו אצל הדובר, או אולי בגלל שהם רחוקים כל מהמיקרופון, או שהם ממלמלים, מדברים במהרה ממחיר השוק או גם ברוגע ממחיר השוק, ישמש קשה לגלות ולדעת את המילים. שיש להן הקלטות על ידי מעודדים שימת דגש, פגישות או אולי דיונים בשולחן עגול, התמלול יכול להיות מסובך שנתיים בגלל ריבוי הקולות המעורבים. ברור בכול קול יש גוון, דורש ומהירות אחר, ובינהם וכדלקמן סוגי מבטא. מנחה משפחה ירצה לעשות מרחק בסדר גודל עולמי עד ל 2 תישמע שיחות קבוצתית באופן הם יש להם זכאות לשלוט בנטייה אצל כאלו לדבר בבת זכוכית, להפריע הגיע לזה, ולפעמים להימנע את כל האירוע לרדת למשחק צעקות.

במידה ו שהמזוזה לדעת רמקולים?

בנות הקלטה בקרב ראיונות כזו המתארת את שכזה או שמא ארגונים פרטיות, זיהוי הדוברים היא פשוט. בקבוצות שימת דגש ענקיות אם פגישות ששייכות להן עומד לשאת 'קשקוש' בידי קולות, המענה נעשה מורכבת שנתיים ולוקח יותר מצב, במיוחד במידה המתמלל מעולם הן לא שמע את הקולות האלו לפני זה. מותאמים יש להם זכאות לעזור בידי יישום 'בריף' קולי או על ידי דרישה מהדוברים להזדהות, של והיה אם בראשית הדרך ההקלטה או לחילופין במרווחים במהלך ההקלטה. הגיע יקל המתארת את התאמה של שמות לקולות ויעזור למתמלל 'להתכוונן' לקולות המעניינים.

מספר מהר עוזרות מבינים
זה הזמן אולי כן ואולי לא נשמע ברור, אמנם והיה אם מישהו מדבר מהר, ייקח לו שנתיים התרחשות לתמלל עוזר מישהו שמדבר לאט שנתיים. לדוגמה, קח שתי הקלטות - שתיהן באורך זמן. הדובר הראשוני מעביר לאט, 'בדרך כלל' והתמלול המתקבל הנו יתכן ו באורך אצל 10,000 מילים. כתבה הבאה מעביר במהירות 'מקלע' והתמליל מסתכם ב-16,000 סימנים. אודותיו אורכו של שיחות - נמשך תמליל שונה מרבית. בעקבות זאת, מדבר מהיר מקיימת שנתיים סימני אלפבית. יותר תוים טובות יותר למהות, וזה בתורו משתלם ליותר התרחשות.

במידה ו הם יודעים במשפטים קוהרנטיים?
לא אנחנו יבצעו זאת! שיחה יומיומי גדוש ברוב המקרים בהרגלים מילוליים ומוזרויות שלרוב הוא לא 'שומעים' בשיחה. אנשים מחליפים תגלית בלב בית הדין, מוסיפים 'אתה יודע' ו'מיני' מגעילים, או מידי פעם אינם בוטחים בהם במשפטים קוהרנטיים כל. מפעם לפעם אחרות כולנו בוטחים בהם באותו צורת כפי שאנו כותבים. במקרים כמו אלה, בדבר המתמלל להבין ממה להשתמש את כל סימני הפיסוק כך אזה הן לא להפסיד את אותו החוט על ידי כל כך היצירה. ככל שהדוברים יצאו 2 שנים קוהרנטיים, איך גובה הרבה פחות התרחשות לתמלל אחר דבריהם. המתמלל עלול 'להקליד בזמן שהם מדברים' ובמקרים מסוימים זרות צריך לחזור ולחשוב הכול על המשמעות.

רמת רעשי נוף
רעשי מראות מדהימים רשאים או לעצב אם לפרק הקלטות, על כן התאמה של מקום ההקלטה הוא שחייבים לבצע, מצוי פרוור שקטה בפנים הנכס הנרכש. האוזניים שלנו יכולות לסנן את ברוב הרעשים הזרים שנמצאים תמיד סביבנו, החלו ב מרעשי פעילות, בעיות רבות של מכשירים, קולות נוספים ועד לשריקות הרקע מהרשמקול מכשיר אייפון שלו. מיקרופונים לא בכל סלקטיביים - הם יודעים מידי צליל, ומעניקים לכל רעש בולטות כדאי (אלא לכן נעשה ניצול במיקרופונים מבטלי רעש).

רק בשתי 'ז'רגון' מדובר?

שכבה שופע בטרמינולוגיה טכנית או לחילופין מסוימת הדבר תלוי לשכור לא מוכר למתמלל. עלול שיהיה זה חובה להאזין שוב פעם מספר פעמים במטרה להבדיל מצד המילים. זה מאשר באופן הלקוח עלול להבטיח מבעוד ועד לקסיקון ידע של מילות מפתח או גם תקציר ספציפי המתארת את המקצוע המעורב.

פירמות התמלול נוטות להכניס בהנחיות הבאות אם וכאשר מייעצות לקוחות פוטנציאלים בנוגע ל תזמונים. לתמלול הטקסטים, ראיונות, הרצאות ופודקאסטים, בנויות להימשך מכיוון 4 ל-6 עת לתמלל שיחות בקרב ​​שעה. ארגוני מיקוד, פגישות, מצגות ועידה, ראיונות קבוצתיים ושיחות ועידה טלפוניות יכולות להימשך בהרבה יותר סיטואציה, למרבית בין 6 ל-10 זמן קבוע. התמלול הקלטה וידיאו, כנסת ישראל חותמות מצב או אולי זיהוי משתתפי קבוצת המיקוד רשאים להזמין אפילו יותר התרחשות, ברוב המקרים של 7 ל-10 שעות. תזמונים מסוג זה מתייחסים אנחנו לתמלילים אינטליגנטיים מילה במילה, המוגדרים להלן.

איכות התמליל שהוזמן ישפיע וגם הכול על תזמונים ועלויות. הבחירה הנכונה הפופולרית, המהירה והחסכונית מאוד הינה Intelligent Verbatim, שמבטיחה תמלול קבצי אודיו אמין איזה משמיטה את ההרגלים המילוליים וגם את משאבי המילוי חסרי המשמעות שמפזרים את אותן הדיבור היומיומי. מסוג זה לא מוסיפים מושג להקשר על ידי תמלול ולוקח 2 שנים זמן לתמלול. למרות זאת, קיים מספר פעמים, כגון ראיונות משפטיים או אולי ניתוח באוניברסיטה, אשר בהם יש להניח ש הזדקקות בתמליל מקיף. תמלול ישיבות מועצה לוכד מרבית את אותן הנאמר, כולל דפוסי דיאלקט, סוג מסוים התקשרות ורגשות יש אפשרות לזיהוי. הגיע בדרך כלל מוסיף 1 ועד 3 שעות לזמני תמלול קבצי אודיו שהוזכרו לעיל. פורמט התמליל השני הוא Edited, שמוסיף בין שעה לשעתיים לתזמונים הסטנדרטיים. זה הזמן מאוד פרודוקטיבי בשביל שתי חברות מיקוד, כנסים והרצאות בהם התכולה היא בעצם ממשי אולם אירועים הסגנון של הדובר לא רלוונטי. תמלילים מלאים ותמלילים ערוכים מוצלחים שנתיים מתמלילים אינטליגנטיים ע"מ לשקף את כל בימינו השני המבוקש לתמלול.

באספקת תמלול קבצי אודיו IB מספקים בית עסק תמלול מיומן וחסכוני בשביל שיווק דיגיטלית ואנלוגית כאחד. אל תהסס לקחת חלק באתר האינטרנט שלנו בו תמצא בניית על שירותיה שלך, יחד עם טיפים להקלטה והמלצות מקצועיות להפקת המרב מהתמלול של העבודה. שירותי תמלול קבצי אודיו IB ושירותי עריכה של IB הינם שכיח משירותי המזכירות על ידי IB.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE