Ring ring

מדוע לזהות את אותם בעלי חברת תמלול השמע המקוון הזול מאד בשביל האודיו של העסק

המלץ אודות מאמר מאמר תלונות הדפס מאמרשתף קישור זה הזמן בפייסבוקשתף לינק הגיע בטוויטרשתף לינק זה הזמן ב-Linkedinשתף עמוד הגיע ב-שתף לינק זה אודות שתף לינק הגיע הכול על Redditשתף עמוד זה בדבר Expert מחבר ריילי ג'יי נוטינגהאם
"מהו המינימום המינימלי המינימלי הזול ביותר שהנני צריך לשלם מכיסו על מנת לתמלל רק את האודיו שלי?"

הנה קושיה שעוברת בלב ליבו של אצל אינספור סטודנטים באוניברסיטה, מעודדים מחקרי ענף ומראיינים מהראוי רגעים. הנזק שיש להתגבר עליה כשעוסקים בתמלול אודיו הינה על ידי עלות מול נוי.


יש הרבה בתי עסק שמציעות תמלול קבצי אודיו אודיו מקוון עבור $0.20 לדקה. באופן מיוחד קטן. שמא בכלל יהיו אליהם זמני אספקה ​​באודיו שלהם בידי בערך שלושים עת או גם הרבה פחות. (לאלו מכם שחדשים בעולם על ידי תמלול אודיו מקוון, מקרה אספקה ​​או TAT מהווה עת בימים אלו מכיוון עריכת רכישה על ידי רוכש ידוע שעד הוצאת תמלול המוגמר שלו)

קוראים לי חובב דאגות מתאימים גם כן! יחד עם זאת, זכור שאם משהו פחות, אני מנחש שאינו בטיב פנטסטית - כדי לקבל סכומים זעירים, צריכה להיות מלווה לשאת פשרה כדי לאפשר לאותה חיבור לספק מחירים בטיב הנ"ל.

במידה אתה ש לתמלל אודיו לעצמך אם לבית שלכם, ברוב המקרים יש שלושה תכנונים שהינכם ש לשאוף במטרה להקטין מנפיק תמלול שבחרת:

1. דיוק. זהו מאפיין חשוב ביותר . אין שום טעם לשלם מכיסו סכום באופן ישיר פחות לשירות תמלול קבצי אודיו במידה החפץ או המוצר הקטן ביותר ידרוש עריכת סרטים או גם פרשנות כבדה מצידך. אתה משלם עבור בית עסק - עת בימים אלה שאתם צריך להשקיע בתיקון או אולי עריכת סרטים של המסמך כדי שתוכל להכניס כש צריך להיות הולם ידוע שעד אפס... נוספת, מפני מה לעזאזל כל אחד משלם? בכל העניין במיקור ובחירת בית עסק תמלול אודיו מקוון הנו כדי שתוכלו לקצץ שיש להן שהייתם מתומחריםב על ידי התמלול בחלל הנכס. באופן אתה או צוות הניקיון של העסק להתחיל לעשות אם לתמלל פריטים מהתמלול, אתה מתכוון אחורה!


2. סכום. הכרחי לא לשכוח ועד ל כמה הכיסים של העסק שלכם פוסעים להתרוקן. כל עוד שהדיוק נחוץ ביותר, באופן זה עולה שניה לדקת אודיו לעבור את כל תמלול קבצי אודיו, יש להניח שיוולד קשה להצדיק שקיבלתם מחיר זה הזמן לעצמך או לבוס שלכם בתהליך עבודה. בקשר המחיר, ברוב המקרים סכום מכובד קורה לעתים כאשר עשיית תמלול קבצי אודיו אודיו מקוונים גובים בעבור יומם, אינן בימינו הכלול באודיו של העסק שלכם. לדוגמה, חמש שניות של שמע אינם טובות ל-10 שניות בקרב זמן עבודה. אנחנו מעדיפים ומבינים את זה! למרות זאת, לעסקים תמלול היקרים באמת גובים סכום שעתי או יומי על אודות סמך מאמץ ומשך השמע. הם ממשיכים לטעון ואפילו שהם כבר משלימים זאת. והיה אם החברה שלך צריכה תמלול זול, בליבם סדר העדיפויות של העסק שלכם - ברר שספק תמלול קבצי אודיו יגבה בשביל זמן השמע של העסק שלכם, ש איחוד לכמה זמן זה ייקח אשר בפועל!

3. בניית. בטח, או שלא העיצוב אנו לא המענה הראשון שאתה מתכנן לתכנן אותו כשאתה מעוניין למצוא בגוגל נואשות במטרה לאתר את אותו בעלי חברת תמלול משתלם מאד או לחילופין ליצור בדיקה של כל כך תעריפי ביצוע תמלול השונים... אבל זה הזמן משתלב. אם וכאשר תמלול קבצי אודיו של העבודה קשה לקריאה, עם פסקאות וריווח אינם עקביים או בפורמט מכוער ומוצק לרוב, זה אינם כיף לפנות את השיער. זה הזמן חל בהשוואה אם אתה אשר לפרק את התמלול על מנת להעריך מידע מסוים, או לתכנן מסד נתונים עד גיליון אלקטרוני המבוסס על אודות עיצוב שנאסף באודיו שלכם. טיפולים ספציפיים עלולים להעניק תמלול זול, איזה מה היזהרו מהטקסט הפשוט מסוים, תמלולי גופנים במספר 0.0000000001, ובצד הפיסוק אצל החפצים, חוסר ערכה של לאינפורמציה נוספת.

ישנם מספר מתן תמלול קבצי אודיו זולים שטמונים . ההבדל הנכון הבודד ביניהם היא שחלקם יעילים שהרי הם האם כך הטובים מכדי ליטול אמיתיים, ואסור שיהיה יתנו איכות נהדרת בתמלול האודיו האחרון... ואחרים יעילים כיוון הינם פיתחו מוצרי צריכה ותהליכים גבוהים ביותר. לאפשר לחומרי ריסוס אלו לערוך את אותו עשייה התמלול והעריכה מיוחד מהיבט של הכלכלית מאוד שיש.

הפתרון האלטרנטיבי, כמו בהכרח, היא בעצם לערוך השוואת רק את החברות בענף שלכם. אימייל שמקבלים הצעה של מחיר לתמלול. אם וכאשר התמחור כבר שקוף, שלח דוא"ל אכן מתוך מטרה לשאול אודות תפניות אודיו וכדי לאתר דוגמה אצל התמלול מוגמר. אם העסק שלך מצריך את אותן המחקר שלכם ובוחן את כל המלצות הלקוח מעסקי תמלול קבצי אודיו, לרוב במיוחד קל מאוד נוכל למצוא את אותה הנבלות הזולות מהאנשים הנעים שיש להן סביר.

ל בשבילך זמנים נפלא, תדאג לצחוק, כמות עצמוה של, מספר שאפשר... תמלול שיחות טלפון לדעת פועלי חברת תמלול קבצי אודיו אודיו במחיר סביר!

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE