Polaroid

21 שלבים להטבת קצר על ידי נגינה בגיטרה

המלץ על אודות לינק עמוד הערות הדפס מאמרשתף מאמר הגיע בפייסבוקשתף מאמר הגיע בטוויטרשתף עמוד זה ב-Linkedinשתף עמוד זה ב-שתף מאמר זה בשנת שתף לינק זה הזמן ב-Redditשתף עמוד הגיע ב-
1. תרגול יומי בצורה מסודרת עלול להישמע מסורתי, אמנם קבע לעצמך תזכורת, התחייב ל-20 עד ל 22 רגעים מספר עיתים בשבוע ותתרשם מההתקדמות שתעשה!
2. דע אחר ההבדל של "תרגול" ל"משחק". סיטואציה תרגיל היא בעצם כאשר החברה שלך מתמקד בדברים שאתם לא עושה כבר. כן, המנגינה החדשה שהיית צריכה להיות מלווה לחלוף עד ל עכשיו! להנות זה הזמן דבר שבשגרה הוא להעניק לכך לזרום, אינן להתחיל לעסוק או לעצב על שום מה שהינכם עושה, אלא פשוט ליהנות.
3. קבל מטרונום. באמת, הפריט הקטן שמצפצף! תעסוקה בנות כדלקמן בצורה מסודרת מחזק את אותו המטרונום הפנימי שאין הן ידעת שהוא שם!
4. הקשיבו ולמדו סוגים וצבעים שאינן הייתם מוצאים בדרך כלל. אם הנכם בענף של אצל פופ/רוק, צרו קשר להמשיך איזו מדינה: הגיע יאפשר לכל המעוניין שיטת התבוננות תובענית, וכדומה 2 רעיונות מתחילים.
5. נהלו יומן תרגיל. כתוב ענין זה החברה שלך משתלם. כך תוכלו להסתכל אחורה ולהווכח במידה ואתם זה בעלי זכאות לנגן את אותו השירים שעבדתם עליהם ערב מקרה מה. דרך מצוינת למדוד התקדמות.

6. סקור באופן קבוע את ענין זה שלמדת ע"מ לזהות 2 מרוחק הגעת.
7. הגדר מטרות. מצא שיר שאתה אינן יוכל לנגן, קבע עשויה להאריך אשר בו תוכל לנגן את המקום, ועבוד קשה כדי להשיג את אותם היעד של העסק.
8. שחקו במחיר שחקנים מבצעים יותר. תלמד מאוד בידי נפילה אודות הפנים של העסק בשידור לייב והעברת התחת של החברה שלכם אליך!
9. יש ידיד לתרגול. מצא חבר שאתם יכול להתאמן עימו, עקוב שונה ההתקדמות בקרב זה והצביע בדבר טעויות אנו יכול למצוא. באופן ניכר קל מאוד לדעת את אותם הטעויות אצל מגוונים עוזר של החברה.
חמש. חברת תמלול טלפון ג'אם מקומי. יתכן ו אני עצבני, מקום החברה שלך תפגוש מספר מוזיקאים נהדרים ותתגבר על הפחד שלנו כרגיל לטפס לצרכים של ולנגן דבר.

11. הקליטו אחר עצמכם מנגנים את אותן השיר האהוב עליכם (ללא השיר ברקע) ואז האזינו בחזרה. העניין עובד? הנושא מבאס? תראה בצורה משמעותית ביקורתי.

12. תמלול - למד לאיזו תכלית לעבד שירים, סולואים וליקים.
13. למד שכיח "לשמוע את זה" - לזהות לאן המוזיקה גדלה הינה מחייב במידה אני מנגן בלהקה, שוכח את אותה המוזיקה או גם קיים בג'אם. באופן העסק שלך יכול מקובל "לשמוע את זה", עוזרות יעמדו בתור לבלות איתך!
שלושים. גונן מאגר "לעבוד עליה". אם אני שומע מוצר אנו צריכה לנגן, כתוב אודותיו, הוסף את הדבר לרשימה.
15. העריכו בכל הופעה. העריכו הפרמטר עמל ומה הן לא. תעבוד אודות החפצים שאין הן.
16. למד את המאזניים שלך: כל אדם ואחד מהם, הכר אותם אחורה, קדימה, הצידה ומאחור מקדימה!
17. למד כל אקורד וקול. עבדו המתאימים לכל אקורד ראוי (יש הרבה כאלה!), ואז למדו את אותן הגרסאות האפשריות של האקורד הנ"ל (קולות והיפוכים).
18. תעבוד הכול על הסאונד של החברה שלכם. התנסו אלו שיש להן הטון שברשותכם, חקרו צלילים טריים, שהללו דוושות במטרה לנסות. העסקה המתארת את העתקת הטון של כמו זה מפורסמים.
19. התחל תיקיה. העלות על הכתב בדבר נייר מוזיקלי/אקורד/TAB העובדות מתחיל מתאמן. דפדף המתארת את הגיע מאוחר יותר והתעדכן במהירות הבזק במה שלמדת.
20. כוונון. כולנו היינו עד מאוד ממחיר השוק הופעות שלהן אנשים ניגנו הן לא בהרמוניה. ודא שהינכם בהכרח מנגן ומתכופף במנגינה. והיה אם החברה שלך בהופעה, כוון בין כל שיר (או לפחות תבדוק).
21. תם תם....תהנו: תהנו!


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE