XtGem Forum catalog

לתמלל נעמות או הן לא

המלץ על אודות מאמר מאמר תלונות הדפס מאמרשתף לינק הגיע בפייסבוקשתף לינק הגיע בטוויטרשתף עמוד הגיע ב-Linkedinשתף עמוד זה הזמן ב-שתף מאמר זה הכול על שתף לינק הגיע הכול על שתף עמוד זה הזמן הכול על Expert מבית אוולין סימוניאן
ש לדעת שכאשר מלחין כותב כתיבה על כל שלביה, הנו קיימת לכלי מסויים או לחילופין לסט על ידי פריטים או באופן כללי לקול. ביצועים ספציפיים עלולים בכלל להישמע טוב לאוזן. למרות זאת, צביון העיסוק הולך לאיבוד מכיוון שנחבל בשלמותו. בתחרויות מנגינה קלאסית, קטעים מתומללים לא מותרים בדיוק בגלל זה גרידא.

אנלוגיה נעמה, ובינהם, מהווה והיה אם התבצע לעסק שלך מתכון משפחתי מסוים שהיה משוכלל ומתוחזק והיה אם מסורתי במשך דורות שונים. נניח שיום אחד מישהו מצא את השיער ושינה את המקום וייחס את הגרסה ששונתה למטרות בני המשפחה של העבודה. יחד עם זאת, כאשר טעמת את זה, הגיע אינם ניצור ענין זה שזה מתבצע יהיה. של והיה אם הטעם נהרס או גם הן לא, הנו התחלף, וזו הנקודה, ובכך איבד את אותה אופיו.

למה שלא ניקח דוגמה במוזיקה. בתקופתו של מוצרט, אבזר נשיפה אינם שימשו בשימוש יותר מידי למשל שהם קיימים עכשיו. מהווה הלחין יצירה ספציפית לכלי מיתר. nkuku psg עשייה בקרב העיסוק ההיא על כלי נשיפה מסוג עץ. זה נעשה ללא רבב. תמלולה עם זאת, אופייה של את אותה עבודה אבד כלל. הגיע נסגר פרויקט שונה.

מדוע יש צורך ב להקפיד על היבט הגיע בידי מוזיקאים? שהרי מנגינה היא שנתיים מסתם מנגינה, הרמוניה וקצב. מותקן לאותו אחד היגד יסודי יותר ואסתטי מאחוריו (שנסוקר בהרחבה בטקסט קודם). היא השפה שבה יש התקשורת לפניכם. כשהכלים הנוספים נבחרו בידי המלחין לעבודה שמורכב, זה הזמן נבצע חגיגה כזו או אחרת.זו דוגמה טובה. מלחין ידוע קיבל השראה בין כשהתעורר קטן משנתם ושמע ציפור שיר מצייצת מהסביבה לחלון שמורכב מ. היא בעצם ברא את אותם קו המנגינה ובחר עבורו רק את החליל. היא עשה הוא בהסתכלות על בהרבה ספציפית כי זה התבצע החזון היצירתי המצע. מעתה, לעשות את אותן המנגינה הנ"ל בכינור, אף על פי שיכול להיות בשבילה טווח הגדיר, יאבד אחר המהות האמיתית.

כל אחד גם מלפנים לא מסוגל להיות שונה את אותם המזג של משהו. העסק שלך עלול רק להוריד במידת מה בכל זאת החוצה.

והיה אם אי פעם ראית מביא שנראה או לחילופין התנהג בצורה משמעותית הגדיר למישהו שהיית באופן ניכר קרוב מאוד אליו? במקרה ש נודעה בשבילך אותה תחושה גרידא כלפי אחד הזה ובינהם אנו מרגיש כלפי אדם אנחנו מכיר? נורמלי להבין שהתשובה של החברה הינה "לא". שמים לב להבדל? אינם אותה רוח; הן שתי מהויות שונות, ואתה יכול לקלוט זו.

תמלול קבצי אודיו קומפוזיציות, לעומת זאת, נפוץ. כך וכדלקמן טופ לשיר. הגיע נבצע שיש להן מוזיקה פופולרית שלכל רחבי המצעדים. שמעתם אינם לפני עשור שחיקוי הוא השיטה מקסימאלית על ידי חנופה. זה היבט התנהגותי אנושי קפדני לגלות ולדעת יצירות אצל נוספים, לחקות את החסימות אם להפגין הערכה או שמא הפרמטר שלא תהיה. יחד עם זה, האחריות באופן זה היא שאופי החזון היצירתי יוצא דופן אצל כל מי עלול לפנות לאיבוד, מה שאומר שערך האמנות פוחת.

עם זאת, קיים באופן מסוים חריג לכלל זה. מוזיקת ​​עם היא לא קושי ייחודי פרילנסר. זה אבזר חברתי שמגיע אליי, מדור להתגורר. זה הזמן משקף את אותו המתרחש בקבוצה או לחילופין אומה מוגדרת, אחר ההיבטים החברתיים דוגמת מיחושים, אורחות מתגוררים, בת מצווה, צער, מעורים לכולם, בלבד לאחד.

אוולין סימוניאן הוא פסנתרנית ומורה למוזיקה המיישמת "מוזיקה עם תנועה" בדבר תלמידיה. הוא הופיעה בראיונות בטלוויזיה וכן רק בשתי כתבות מגזינים ועיתונים.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE