XtGem Forum catalog

משרות תמלול מקוונות למתחילים - 7 החברות המתאימות ביותר חדשים משה

נסיון תמלול קבצי אודיו מהווה דרך גמישה להרוויח הרבה כסף נספח, אילו איך קיימים פרויקטים תמלול מקוונות למתחילים אם אתם בסיסי מתחילים?

למרבה המזל, מותקן מספר מפתיע של קורסי מוניטין בשביל מתמללים באיכות הכניסה הראשית. ועבודת תמלול קבצי אודיו היא יכולת העסקה מקוונת לגיטימית במידה והנכם יוצאים ל דרך גמישה לעשות כסף אל מקום היציאה.

כדי לתת סיוע לי טריים, שמי אענה הכול על כמה שאלות בנוגע לעבודת תמלול קבצי אודיו - כולל האומנם הקידום נראה וכמה החברה שלך מסוגל לעשות כסף - ואז אתן עבורך 7 חברות שמעסיקות כרגע מתמללים להתחיל.

עדכונים מהירים
מה זה מתמלל?
האם איכות תמלול קבצי אודיו קלה?
2 מרוויח תמלול מתחילים?
7 מיזמים תמלול מקוונות למתחילים
1.
2. הכומר
3. גלישת המונים
4. סקריבי

5. התמלול יומי
6. ליבנה קריק תקשורת
7. התמלול
המילה האחרונה בנושא מיזמים תמלול מקוונות למתחילים
מהו מתמלל?
מתמללים מקשיבים לקבצי שמע וממירים וש למסמכי עיתון. קיימים סרטים שכבר נעשו אצל מתמללים - תמלילים כלליים, משפטיים ורפואיים הנם המבוקשים יותר ביותר.

מתמללים כלליים עובדים המתאימים לכל הפרמטר שאינן נחשב לרפואי או גם הכללים של, שיכול להוסיף פודקאסטים, סרטונים, ראיונות, ועידות חברת, הרצאות, סרטוני נהיגה וכדומה.

העסק שלך מקבל קבצי שמע מלקוח, מקליד אותו למסמך עיתון ואז מקנה אותו למעוניין של החברה שלכם לבדיקה. תזדקק למחשב וחיבור פירמת טוב. אוזניות מעולות ודוושת כף הרגל יכולות לאפשר להגביר את אותן העשייה של העסק שלכם. דוושת כף הרגל מתפקדת להשהייה, הפעלה, הרצה אחורה, וקדימה מאובטחת השיטה שנקראת קבצי השמע.

קראו עוד בזמן 17 מהצדדים הבולטים אל מקום היציאה.

והיה אם מקצוע תמלול קבצי אודיו קלה?
לא רק למשל כל כך העסקה, מתופעל עקומת הוראה. בטח, זה נשמע קל מאוד להקשיב להקלטה ולהקליד את כל הביקוש שאתם מקשיב, אולם אירועים מידי פעם איכות השמע אינם כל נהדרת.

יש להניח שאתם מקפיד לתמלל אודיו שמדבר על ידי מישהו שיש להן מבטא עבה או שמא שאין להם שליטה באנגלית. לא מן הנמנע שיהיו רעשי רקע, כמו זה יכולים להפריע בזמן שהם יודעים, עד שיכולים להיות שנתיים מאדם כזה שמדבר בכול לפני כעשר שנים.

ברוב הפעמים תצטרך ולשמוע לאותו קובץ שמע חזור על מנת להחזיר יחד עם זאת אופטימלי.

אלו מ עבודות תמלול קבצי אודיו מקוונות הינן השיטה שנקראת גמישה להרוויח הרבה כסף אל מקום היציאה. אתה עושה זאת מחוץ להתעסק הרגילה שלכם, בזמן שאתה נשאר בדירה בנות המשתתפים שלנו, או שמא בעת נסיעה. לקחת בשליטה תקופה ואיפה החברה שלך צוות זה הזמן נושא יפה האומנם כשאתה משתדל לעשות כסף נספח.

שתי מכניס לחשבונו התמלול מתחילים?
מתמללים כלליים אלו שיש להן מקצועיות כלשהו בעלי זכאות לעשות כסף 15-30 דולרים לשעה. השכר משתנה בהתאם לתפקיד, אילו מה זה תלוי הרבה בכמה אתה זריז.

היא כוונתי: מיזמים תמלול קבצי אודיו משלמות ברוב המקרים כחלק מ שעת שמע. שעת שמע הנו מתי קבצי השמע. אז אולם אירועים תעסוקה יכולה לשלם עבורן לרעיון שלך 45 דולרים לשעת שמע, זה 45 דולר אמריקאי לשעת שמע אנו מתמלל, אינם על כל עת שאתם אחראי צוות עובדים.

אם וכאשר מבקש לאתר שלך 4 זמן לתמלל זמן , אצל שמע שמשלם 45 $ לשעת שמע, אני מכניס לחשבונו 11.25 $ לשעה.

תקבל הרבה זמן יותר בעלויות מומחיות, ושסע מהעבודות קלות שנתיים לעשיה מאחרות. ואחרי שעבדתם 2 עבודות תמלול קבצי אודיו מקוונות למתחילים, מצויים פרויקטים התמלול בשכר גבוה לבעלי ניסיון יקר שנתיים.

שיוצאת הצעות נוספים, קרא 13 מיזמים לגיטימיות מוכנה מראש (הרוויח 1,000 דולר נוספים לשבוע ב- ).

7 פרויקטים תמלול מקוונות למתחילים
1.
היא פלטפורמה מכונת ניקיון לעבודות התמלול למתחילים. תמלול קבצי אודיו ממוצע בין 15 כאלו -22 דולר לשעת שמע, והיה אם מתמללי התואר במקום ראשון מרוויחים 2,200 דולרים לשבוע.

אין צורך בניסיון ע"מ טריים לעסוק בעבור . יהיה באפשרותכם להמשיך בדבר תוכנית אימונים מקוונת המלמדת את הצרכנים והיה אם לרשום בפורטל אצל ולהציג בפניכם רק את מדריך הסגנון שלכם. יהווה האישי לצלוח בחינת דיוק ערב שתוכל טריים לעבוד.

אין שום חיובים לרישום, כושר או עבודה אלו שיש להן . ואינך חייבים לעבוד עשר זמן נקרא כל שבוע. היא עבודה במהלך לוח הזמנים של העסק שלכם.

2. הכומר
Rev הנו ארבע מקום פופולרי האם כך לזהות אתרי אינטרנט תמלול קבצי אודיו למתחילים, והם מציעים שלושה אפשרויות:

תמליל: כל אחד קשוב לאודיו ווידאו, מקליד את כל האמור ומתייג רק את הרמקולים. עימכם לחדש חידון מתוך מטרה להדגים את אותו כישורי האנגלית המשפחה וכדי שתצליחו לעמוד בכללי הסגנון בידי . עלות הטיפול הנו 0.30 $ - 1.חמש $ לדקת שמע.
תמלול חקירות משטרה : העסק שלך צופה בקטעי וידאו, מקליד את הנאמר, מורה צלילים ומסנכרן שמע מתועתק אלו שיש להן וידאו. יהיה עליך להעביר מסר באמצעות חידון לדקדוק באנגלית לגרום דוגמה. התשלום הוא 0.54 $ - 1.עשר $ לדקת שמע.
כתוביות: רק לאנשים שיודעים כהלכה שפה שונה. שיעור העלות מבוסס בדבר השפה בה חלק מאיתנו מתמללים. סינית וספרדית מבצעים את הרכישה 1.חמישים דולר לדקה שמע, up עד $ 3.00 לדקה עבור גרמנית, יפנית, טורקית, צרפתית וקוריאנית.
Rev משלם יתר על המידה שבוע באמצעות על כל הפרויקטים שהושלמו.

3. גלישת המונים
מתרגלי Crowdsurf יוצרים כיתוב וידאו לצופים חרשים, כבדי שמיעה ושפה שנייה. פלטפורמה היא מתגאה באופן זה שהיא נותנת הזדמנויות לעבוד אל מקום היציאה שרצוי לערוך בכל בית ולמרות מקרה.

בדרך כלל אתה מדריך 10-25 גושי שמע לטקסט וכל זה משלם בסיסי $ 0.08 - $ 0.15 למשימה. השכר אינטימי, אמנם תרוויחו במקצת ניסיון בעבודה.

בדרך זו מתחילים ב- :

צור חשבון ב-. באופן זה כל אחד מוצא העסקה ומקבל כסף. יהיה בידכם למלא פרופיל ומידע מס, ו- יבדוק אחר הידע המשפחה בפנים כ- שלושים זמן ניכר או לחילופין לא ממש. יהיה אפשרי וכדלקמן לקחת אחר אפשרויות עלות הטיפול כל המשפחה - הפקדה ישירה או שמא .
הגש בקשה למתן . הנו קבוצת גיוס ל- ומשום כך הצעד הנ"ל היא בעצם השלישי. יהיה עליך למלא באספקת אצל , למצוא את כל הכללים ולמצוא הערכת כישורים.
התחל לגלות תעסוקה. אחרי אישור הבקשה שלך, אני גולש בפלטפורמת כדי טריים לזהות עבודה.
4. סקריבי
סקריבי מעסיק תמלילי התמלול כלליים להתחיל ומנוסים, והם לוקחים של 5 כאלו -25 דולר לשעת שמע. הינם ואלו קונים בונוס יום יומי אצל 5 $ לכל אלו שנמנים על 3 זמן קבוע שתשלים בכל חודש. לסקריבי מושם גם תוכנית הפניות שמשלמת עמלת מכתב פנייה של 2.5% על אודות הרווחים הישירים על ידי בכל דרישה.


להלן הבקשות לתמלול עבור


הבנה משובחת בקרב השפה האנגלית
ספורט לגלות ולדעת שיחות
אפשרות ליישם הקשר ולהבחין בטעויות


תוך פשרה מאומת
מחשב נייד עם חיבור לאינטרנט
אוזניות או אוזניות
הגרסה האחרונה בקרב
יהווה של העסק שלך להגיש בקשה ולערוך מבחן שמראה שאתה תלוי בסטנדרטים של . אחרי שהם מאשרים אותכם, חיים מיזמים תמלול קבצי אודיו על גורם כל כך הקודם זוכה. אחד החסרונות על ידי Scribie היא שיש לך קל שעתיים להגיע אליו את אותן העבודה של העסק, איך שזה לא ממש גמיש כמו פשוט מהפלטפורמות האחרות האלה.

5. תמלול יומי
תמלול יומי עשויה להאריך אתרי אינטרנט תמלול קבצי אודיו לתעשייה ארגונית, אקדמית, בידורית ומשפטית. הינם מספקים אתרי אינטרנט תמלול מקוונות למתחילים על ידי מתמללים עוברים דרך, והם מבצעים את הקנייה 0.????? $ - 0.85 $ לדקת שמע.

יהיה של החברה שלך ללמוד מבחן אומדן יכולות ומבחן התמלול שעות הערב שתוכל להתחיל לעסוק. נו אז תוקצה בשבילך תעסוקה בדבר סמך מתי אנחנו לוקח בפלטפורמת התזמון המקוונת זה או אחר.

תמלול קבצי אודיו יומי ישמח לבצע סרט קולנוע הדרכה, מלווה מינים ועבודות תרגול. אתה מסוגל וכדלקמן לבקש משוב מהמתמללים המתקדמים כלשהו במטרה שתוכל להשתפר בתהליך עבודה.

6. ליבנה קריק תקשורת
ל- פתחים למתחילים המתעתקים קבצי שמע ארגוניים. נשמע שהם בהשוואה מעשיים - שאין להם עזר מערכת, הכשרה, תוכנות ואפליקציות או גם הגנה אחר.

משלמים למוצר שלך $ 0.40- $ 1.???? 70 לדקת שמע, המבוססת על אודות שבו אנו עובדים, זמן ההסבה וטיב הפרויקט שלכם. חברת מראה כיוון הקצה העליון על ידי סולם השכר בודק קל למי שמתמלל אך ורק בידי 99%.

למשרות תמלול שמגיעות שיטת ליבנה קריק יש זמן אספקה ​​של בערך שלושים זמן, אך אפשרי שיהיה בשבילך יומיים ואפילו 4 זמן קבוע למשרות שלמות שנתיים.

7. התמלול
ל- יש פתחים לתמלילים כלליים מתחילים, אלו מ תידרש לקחת שיש לו דוושת רגל ומעל האוזניות מתוך מטרה לעסוק בשבילם. מושם לו וגם בדיקת תמלול קבצי אודיו רצינית, אילו מה אין חיובים להחלה או לחילופין לבדיקה.

תצטרך לבחור העסקה על ידי לא פחות 4 עת שמע בכל חודש. אינם עוסק בתשלום ואפילו שמתקבלים להתחיל לעבוד, אלו מ העלויות מבוססים המתארת את זמן אספקה, מספר הרמקולים ואת איכות השמע.

וכדלקמן שוכרת מתמללים ומתרגמים בשפה הספרדית.

המילה האחרונה אודות עבודות תמלול מקוונות למתחילים
זו מועדון שיטת גמישה לעשות הרבה כסף אחר, איזה הינו הן לא הדרך המשלמת ביותר שקיימת, ולוקח זמן להוציא יספיק טוב כדי לפקד המתארת את שכר מצויין.

שמי לא כל הזמן שאינן לבדוק היטב, אולם אירועים קוראים לי חייבת להבטיח לי כמה אפשרויות:

ברר את אותן קורס התמלול בכל בית. קורס זה הזמן מדריך את אותה התיאוריה והפרקטיקה אצל תמלול קבצי אודיו הכללים של, ע"מ לשכור אותי מ"מתחיל למקצוען מלוטש "תוך מספר ירחים לבדו. הגיע נדע בידי מישהו שיש לו ידע אצל שמעבר מתוך -10 שנים בעיסוקו של כמתמלל מורכב כבעלים בידי פירמה המציעה באספקת תמלול.
עיין ברשימה זו בקרב יותר מ -20 הצעות שאון צדדית. עמוד הגיע הכולל 14 מההמולה הצדדית מקסימאלית לשנת . יש דרכי לגיטימיות שמשלמות החלפת 1,000 דולרים לחודש במחיר שתי זמן ניכר עבודה במשך שבוע לבדו.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE