Old school Easter eggs.

הסמית'סוניאן מתפעל לדיגיטציה המתקיימות מטעם מיליוני מסמכים

כדי לקנות דיגיטציה השייך 137 מיליון מעונינים ודגימות, המוזיאון רשם אלפי מתנדבים אזרחיים


מימן מאובק ועד העתק דיגיטלי


מרכז התמלול מסוג סמית'סוניאן נעשה ספרי קריאה היסטוריים מאובקים לקבצים דיגיטליים. קלי קרואו ששייך ל והמגאן פריטר השייך סמית'סוניאן דנים שיש להן טניה ריברו.
לפי ששת החודשים האחרונים סייע חוקר התרופות בדימוס אירוו קנטור בתמלול טקסט שדה בן עמודים שנכתב בעזרת ארכיאולוג שנסע בסין השייך שנות העשרים. מר קנטור רשם גם דברים בעניין מטבע ארה"ב המוקדם. השבוע נקרא מחירה של מלאים ששייך ל הזמנות שעון שנערכו בשנת

"לפעמים אני מהסס כשאנשים מסתקרנים הדבר הייתי מקיימת תוך שימוש הפרישה שלי היות אני שלא דורש להיראות חנון," אמר מר קנטור, המתגורר בירושלים.

במאמץ אפי להעצים את אותן הקורות שהיא חומר פשוט ארכיוני במוסד סמית'סוניאן בוושינגטון לקבצים הניתנים לאיתור אלקטרוני, גשו חברי המוזיאון לקהל: צריכים להיות יעשו מרכז תמלול אידיאלי הנותן לכל אדם דורש לנפות תיעודים סרוקים בכתב יד ולהגיש תמלילים משלהם באינטרנט. במקום המרכז, שהושק מאורגנת בחודש שעבר, בני האדם למשל מר קנטור יוכלו ללחוץ על צילום של טופס, להגיע, לפענח את אותה משפטיו ולשלוח רק את תמלול ההקלדה של הדודים בלחיצה.

בתבנית העשור בעת האחרונה, הקפיד קולקטיבי על ידי ספריות, אוניברסיטאות ומוזיאונים לשמר קבצים מאובקים באמצעות הצבתם לרשת. בעת הזו מכוני אלו מסתמכים בזמן האחרון אודות טכנולוגיית על מנת להעתיק את אותה הקבצים. הסמית'סוניאן אמר בגלל ש הוא למעשה לקח את כל רמזיו משיגים גנאלוגיים כמו למשל ופורטלים אזרחיים-ארכיונים לדוגמא ויקיפדיה ו- בעת האחרונה בתוכם מופעל באמצעות הברית המדעית ומבקש מאנשים לעזור בפענוח מפות כוכבים ופרויקטים מדעיים נלווים. הספרייה הציבורית בניו יורק סרקה אפילו תמונות של 17,376 תפריטי המסעדות העירוניות לה והזמינה כל אחד לתמלל את אותם הצעות מחיר התפריט, שנכתבו קורה שאנחנו קרובות בקריאה מסורבלת לקריאה. או שמא כה נרשמו לפחות 1.3 מיליון מנות. עבור 3 שנה יתנו היסטוריונים בספריות אוניברסיטת איווה אחר בשביל לאפשר לידידים לתמלל אי אלו ממכתבי החלוצים שלה מהמאה של -19 שנשמרו בספריית האוניברסיטה. ראוי לעכשיו, תועתקו לפחות 42,000 מאמרים.


"זו דרך יוצא דופן לתקשר בעזרת הרשומות שלנו", אמרה רכזת עבודת השיפוצים של סמית'סוניאן, מגאן פריטר, "וברגע שאנו עומדים לזה הינם מתלבטים או גם 9 האוסף שנותר לנו בסמית'סוניאן חמוד בהחלט."


מומחי סמית'סוניאן בודקים ומאשרים תמלילים סופיים ושומרים את אותה נלווה הקבצים והיה אם מקוון במהלך החיים, אמרה גב 'פריטר. העניין משמש לקדם רק את סקרנותם המתקיימות מטעם בני האדם להנגיש את ערכת הארכיונים הרחב הנקרא הסמית'סוניאן - ולקריא - מבלי לעשות לאנשים להתקרב לאחד מהארכיונים ממנו ולבקש לראות מקרוב את הפעילות המעודכן, אמרה. באופן מיידי קיים, 3,400 אף אחד נרשמו כמתנדבים.

המשימה תמלול חינם . בודדת 19 המוזיאונים של סמית'סוניאן לתשעה מהותי ניתוח, באחריותו לקנות דיגיטציה מסוג כ- 137 מיליון מעוניינים ודגימות. (לעומת זאת, במוזיאון המטרופוליטן עליכם 2 מיליון חפצים).


מכתבים כדלקמן מאת ג'ורג'יה אוקיף מתועתקים בעזרת מתנדבים.
מרי סאביג, אוצרת כתבי העור השייך ארכיון האמנות האמריקאית ששייך ל סמיתסוניאן, מצפה שהמיזם החדש יאפשר לחובבי האמנות לפנות דאז מהתכתבויות האמנים עם בחדרי התיקים לרכבת התחתית הפרקט כיום נהפך למוצר שמצוי בבתים רבים. גב 'סביג אמרה כי הארכיונים בשבילה מכילים בתוכם בעת הזו 20 מיליון מסמכים שונים, אך אם מאוד הועלו בעיקרם 2 מיליון החזות דיגיטליות. או מאוד ממש לא שימש זמן ומאמץ מאורגן לתמלל איש דבר, מילה במילה. "בדרך כלל אנחנו עושים זאת לבדינו בעצמנו בשיתוף מועסקים," אמרה גב 'סביג.

בימינו, מתנדבים חווים יותר מלעבוד. עבור 6 חודשים, בשלב הבדיקות שלו, העלה מרכז התמלולים מטעם סמיתסוניאן חמש,000 דפים לחפש שיועתק על ידי הקהל, שכמעט כולם הושלמו בימינו. בימים אלה הופעת הבכורה הרשמית אשר ממנו בחודש שנעשו לו, עומס הביצוע זה הזמן בשביל 30,270 דפים. הם ארוזים בארון 304 עבודת לא מעטים, עם כותרות כמו "יומן ציור אוסקר בלומנר" ו"מרכז הרווארד-סמית'סוניאן לאסטרופיזיקה אתר דאש - ספר פלאפון # 18 ".

שתיים מהמתנדבות הנלהבות במיוחד בסקטור העתידי גם ויקטוריה וסיובן ליצ'מן, אחיות תאומות בעלות 43 המתגוררות בוולינגטון, ניו זילנד. תמלול חוות דעת סיפרה בגלל גילתה רק את המגרש בסתיו בעת האחרונה למקרה מתכנתים מטעם סמית'סוניאן וכולי וודאו את המקום. מהעבר, האחיות תמללו 5,853דפים משולבים. מיד, בעל הבית תפס שמה מטעם הצמדת מסמכים בזמן שהם פורסמו. מפעם לפעם הם ככל הנראה בעצם מתוך אתרים אחרים ל"מלחמות עמודים ", בועטים כל אישור אוקי, אז ואחורה ומתקנים את העבודה שלו הנקרא זה דרך, הוסיפה גב 'פריטר.

ויקטוריה ליטמן, יועצת זכויות היוצרים המתקיימות מטעם מוזיאון ניו זילנד, טה פאפא טונגארווה, אמרה של וסיובן אינם תחרותיים - יכולים להיות מחשיבים את אותן העבודה לשיתוף מלאכת מחשבת - אולם לדבריה "זה יהיה לא ממש מעצבן כשאתה בא לתקליט והרבה מתחלף." (תמלילי המגרש, כמו באתרים אחרים שמקורם בקהל, יכולים להיבדק ולשנות תוך כדי נלווים לקראת שצוות סמית'סוניאן יפרסם גושפנקה סופי.)

2 האחיות אמרו כי המערך האקלקטי מסוג הארכיון הדיגיטלי השייך הסמית'סוניאן מבדיל אודותיו מאתרים אחרים. נכון לעכשיו, ויקטוריה פועלת לגבי מבצע איסוף ששייך ל דגימות דבורי דבורים שנאספו בעזרת מדענים בשנות ש 1800 וה 1900. במקום מוצגת מאוד דבורה המוצמדת ללוח ליד תווית זעירה המפרטת רק את באתר זה המדעי ומיקומו בזמן שנאסף. זו קיימת בסגל מספר זמן ניכר במיטה או אולי "בסופי שבוע גשומים", אמרה.

סיבאן, עורכת דין לשעבר שהפכה לאם בכל בית, אמרה מכיוון ש מעולם אינם התכוונה להוות "אובססיבית" מהאתר, אבל זו התחברה לספרי השדה ששייך ל זוג מדעי, ורנון ופלורנס ביילי, שחצו את המערב האמריקאי במערב. ראשית המאה העשרים בחקר זאבים וציפורים, בהתאמה. "ורנון נהיה בייחוד רזרבי שהתמקד בלא מעט ידע, אולם אז יהווה לשיער התיאור הפואטי דבר זה המתקיימות מטעם אגם או שמא גדת עצים," אמרה. "הרגשתי שקראתי 'רוקדים יחד זאבים'."

גב 'סאביג, אוצרת כתבי העור שלנו המתקיימות מטעם סמית'סוניאן, אמרה מכיוון ש המתמללים המתנדבים מתחילים להדריך וללמד את אותה המקצוענים דבר אם שניים על נוזל הניקוי. לפרקים קרובות הינם שולחים דוא"ל ו"שואלים שאלות אלו ואחרות "מכפי שעשו עובדיה לגבי מכתבי האמנים שהחלה לפרסם דירה במקום, ומכיוון שכך התגלו טריות.

היידי מוזס, מנהל אוספי ארכיאולוגיה במבצר מהמאה אשר -18 בקייפ ברטון, נובה סקוטיה, תמלל בתקופה האחרונה מכתב מאת הצייר תומאס אייקינס, במדינה זה כתיבה על גבי השירות שלו ודואג לרווחתו שהיא אמן צרפתי מרושש ואשתו וילדו. נוסף על כך. גב 'סאביג פרסמה את כל המכתב מכיוון שרצתה תיעוד הניתן למציאת מסוג אקינס המתאר את אותם שיטותיו. נוני גב 'מוזס אמרה השייך יצאה משם "דאגה וגם לאמן הצרפתי." אחרי שחיפשה מחשב ובכלל לא מצאה מסרים, הגיעה מוזס לסיכום למרכז התמלול בידי טוויטר למען לראות או אולי היסטוריון יהיה מסוגל לתת סיוע לגייס את גורלה המתקיימות מטעם משפחת האמן הרעב. מקור התמלול, בסדרת אופציות מצייצות, אושר מגוון נתונים נוספים. "האישה והילד אבדו להיסטוריה, אך זה הסתדר," אמרה גב 'מוזס.


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE