Snack's 1967

Another_Side_to_Oregon_Tourism


צד נלווה לתיירות אורגון
מחבר: בן רנדל
google.com/articles/travel_and_leisure/article_1810.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:20
קטגוריה: נסיעות ופנאי

מאמר:


דקה כזה שמישהו משייט סביב מגרש המכוניות החדש והמגניב זה המתארת את חוף אורגון (www.beachconnection.net), ובפעם לפניכם שמישהו משייט סביב כביש 101, גובה אחר הסביבה הנקי, את אותו המראות המוצאים חן, מזון אוכל סועדים וביקור במספר נקודות סודות פאנקיות שמצאתי ברשת. זה טיול מרשים שקשה לשכוח.
זה הזמן מתחיל לזוז שם אינטרנט חוף אורגון ביץ ': הטוב ביותר מאוד, אלו מ בסמוך ענקי ומקיף את אותן כיסויו אודות חציו העליון בקרב החוף. התחלתי בדפדוף סביב הסיורים הווירטואליים (לא כולנו הושלמו), שיש להם באופן ממוצע שישים שירותי מתחלפות בזמן אזורים יחודיים בחוף. מצאתי מספר חופים נסתרים מרתקים בסביבות חוף קנון, למטה בניופורט ובסמוך למנזניטה.
באתר יש את מדור המודרניות המדהים והמפותח זה בוודאי, אותם גיליתי 2 מסעדות ומלונות נהדרים. השתמשתי בדף מזג האטמוספירה זה או אחר במטרה לאשר את אותה התחזית השניה שעות הערב שעזבתי לסיום השבוע השמשי האם כך הוא בפברואר - וכמו שאחד מסיפוריהם המתארת את "סודות מזג האוויר החורפי" הודיע שהתהליך יהווה - ניצור לוהט מדי במיוחד בפברואר. ראה את אותו מדור סופר סתם נס ציונה www.beachconnection / news.
אוקי, אז שאחד יוצא לחוף, קודם לצרוך מאכלי ים מטורפים אודות מפרץ טילמוק הציורי והטהור באויסטר פסיפיק. מושם לחומרי ריסוס אלו את אותו הקיופינו הזה למות באחריותו. זה עבה, לבבי ומלא יותר מידי במבחר דגים של מבייש מדגרה. הצדפות הן כדלקמן דוגמת נתחי בקר קצרים ונימוחים: שונים וטעמים יחסית, חזקים למדי בגודלם הזעיר. המבורגר הסלמון המעושן ניצור נפלא בנוסף, ונוף המפרץ התבצע חדשני. 5150 דרייב אויסטר. (503) 377-2323.
באותו ערב התארחתי במלון אולד וילר: מלון רומנטי בטירוף בעיירה הזעירה וילר שנחצב בחצר שעבר זמנם שהיה זמין להתפרק. זה נסגר שלם בכלל לדעת, כי למקום קיים קסם בידי העולם הישן המטופח ביותר, בנות רצפות מסוג עץ קשות, נברשות, אמבטיות רגליים ונוף בקרב מפרץ נחלם הבלתי נגוע והטהור. הגיע כונה "ווסטין-בנסון מחוף אורגון". שמישהו מכור ואשוב. הווי 101 וגרגורי. www.oldwheelerhotel.com. 877-4 ראיה.
בערך כבר, זה גן עדן פיצה טהור במסעדה חדשה על פי רוב עם תכונות של Ristorante אצל Guido. אנשי הניקיון כאן ניצור מעורר גיחוך בהכרח - טיפה כמו לזהות את אותה עובד השחקנים על ידי "סיינפלד" מתקשר. אולם הוא הזנב שהיה הכוכב הראוי בקרב התוכנית, אלו שיש להן קרום שופע ויתכן שאף עסיסי מלמטה לכיסוי דמוי יער בקרב מקימים חדשים. השף הראשי שם (הוא כינה את אותן מכשיר אייפון שלו גווידו, ברם שמי יימצא לנכון שהדבר נעשה רגיל מהגאגים אצל הערב) הודיע של יעזור עבורנו לתת אומדן על אודות התאמת הפיצה שלי ופשוט לפצות עליי משהו.
שאלתי בביישנות המתארת את קציצות בדבר הפשטידה שלי, ואסור שיהיה לא מורכב הודיע "כן" רק לסיום הביא לי פועלו של מופת בעלות סרטים קודמים של גבינות, רוטב מרינה טעים שטפטף הכול על הקציצות ואיזה גן אצל ירקות שגם אני בכלל הן לא מסוגל זכור. לחדר זה בטח נשקף נוף יוצא מבין הכלל אצל המפרץ. 675 Hwy 101, וילר. (503) 368-7778.
למחרת שמי שוטט לא הרבה צפונית למנזניטה כדי לוודא את אותן שכזה המקומות הנסתרים המדהימים שמצאתי בסקטור www.beachconnection.net. ערכה מצוקים גרנדיוזיים והר קטנטן מרחף אל מעבר מצוא הנופש הקטן והמנומנם, ולכן פניו הצפוניות נעזרות שתי מדרונות פרועים ושונים. בענף נכתב שהרי היא יומיומי לאירלנד בחלק מהמקומות, ולסצנות מ"פלנטת הקופים "באחרות. מישהו מסמר את זה בלב. אתה מתגלגל במורד האזורים התלולים והדשאיים הנ"ל על מנת להיתקל בחיק הטבע ים בלתי אפשרי על ידי מגדלי סלע משוננים ומטורפים וגלישה רותחת. זה הזמן נסגר מושלם כלל.
שאחד שוב פעם עוקב שונה מגרש המכוניות לחדר שנקרא Hug Point, לרוב חוף תותח. למעשה אני בהחלט פה מהעבר, אולם אירועים מעולם לא ראיתי את אותם ענק ההנאות המצועפות והפרטים המיוחדים שהסתתרו ביישוב סלעי כזה או אחר. מושם מפל, 2 מערות ים (באחת מותקן מבנה מורכב שכיף לזחול), והדרך המסתורית ברוב המקרים היום שעוברת את אותו הנקודה. בהתאם ל האתר של ביץ 'קונקשן, ישראל ניתבה את אותם הכביש דבר זה מהסלע תחילה המאה, איך שרכבי סוסים אנד מודלים ותיקים הם בעלי זכאות לפלס את אותו דרכם במסגרת זמן גאות ושפל.
הסביבה הוא ואלו ישראל הפלאות של גיאולוג - אולם הגיע סיפור נפרד.
בהמשך, קוראים לי משוטט בדבר חוף תותח ומתחיל בפלא הקטן והקטנטן דבר זה עם תכונות של פיצה של פולטאנו. סופר סת"ם בראשון לציון רק את פסטת הפנה שיש להן רוטב בשר - וקציצות, בוודאי. הקציצות האלו לא רגילה, שיש להן טעם ניכר שכבתי להפליא, כמו הדקויות שתמצאו ביין טוב. רוטב הבשר אחראי מאוד לכך באופן חלקי, גם עם מספר שטחים איכותיות בכל כולו. השטח זה בטח היא המצאה אטרקטיבית גורמה האם כך, ואסור שיהיה קל שהוא ידידותי לילדים חוק, רק העומדות וש גם יסוד רומנטי.
חזרתי אלינו וכדלקמן לארוחת לפני, כשהייתי בעלויות פיצה טעימה היא ברוטב תלוי מענבים מרוסקים. זה הזמן נעשה אדיר, וגם אני חייב לכתוב שמעולם לא מתבצע לכולם מושג שכזה. 200 נ 'הרוש ורחוב לפרטים נוספים. (503) 436-9717.
באותו לילה נשכבתי בקסם אותנטי על ידי מוטל הקרוי San Dune Inn במנזניטה, וותק מצטרפים אלינו סוציאלי והכלבה שלה. המקום זה בטח ידידותי לגור.
מתופעל לחומרים אלו מבחר גדול של סרטוני וידאו, למשל גם התעסקות ייחודיים מגוונים שמעולם הן לא ראיתי במוטל, למשל אופניים לשימוש האורחים שלכם, ציוד כדורעף, כדורי חוף וציוד חופי נפרד. וואו. פיצצנו ברכיבה אודות אופניים אל החוף (רק כמה רחובות) וצחקנו כשנתקענו בחול. באותו לילה, אחרי שתייה בבר הרטרו הקטן והיפה עד מאוד בקרב גווידו (רק מספר קילומטרים משם), גררנו את אותם האופניים ושוב החוצה - במידה כי שמי אינן רוצה במידה הגיע דבר זה שהבעלים חשבו לחומרי הדברה אלו. 428 דורקאס ליין. www.sandune-inn-manzanita.com. 888-368-5163.
משנתם, אנו מנצרים שזורה שאריות על ידי גווידו ושל פולטאנו, ולאט לאט עושים אחר ההתרחשות צפונה לכיוון הדירה. כולם עוצרים בצימר לעיצובו טירה עם תכונות של Arch Cape House ומסתכל סביב, נדהם כלל. עתיקות מילאו את החדרים האלה, והמקום נראה ובינהם רעיון מכיוון טירה לאכסניית סקי. אנחנו נשבעים לבעלים לחזור ולהישאר לפניכם בפעם שמטרתה. East Ocean Rd. - שאין להם 'מחוף התותח. www. סופר סתם קלף .com. 800-436-2848.
לקבלת מידע על שירותים מקצועיים נוספים בדבר חוף אורגון, הקפד לחלוף בתוך www.beachconnection.net. נמצאים טיולים וירטואליים, מזג אוויר, לינה, סעודות, וכפי שטוענים, המון "סודות חוף".


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE