pacman, rainbows, and roller s

עליכם בעיקרם מדינת ישראל 1 ברחבי העולם שבה המסיבה זאת החגיגה שיש לנו

התייחסות מרחוק לוויכוח על חנוכה בישראל: בזמן האחרון מתבצעת השליחות שנותר לנו בארצות הברית, אתם אאוט. בכל זאת לא המסיבה שלנו. בהתחלה ראיתי דלעת ברחבי חצר, ותחפושות מפחידות. הלוואין, נימוסי סופר. ליל מהמדה הקדושים. אחר זה תרנגולי הודו והמון הזמנות לאירועים ל"סעודת חג ההודיה", בנוסח "איפה בני האדם בליל הסדר?". ועתה השיא. חג המולד. שאלתי את אותה המוכרת בסניף המתקיימות מטעם מחשב "טארגט" השבוע אם לא מתחשק בשבילה לקבל קלוש שירים שאינם חרדיים ברקע, והיא הסבירה: "מבלאק פריידי ועד 1 בינואר מותר לעסק להשתמש הוא רק שירים ששייך ל כריסמס, האלו הכללים". על פי רוב יצאתי משם כשגם אני מזמזמת מזמורים לגבי סנטה קלאוס. באופי לביתנו ספרתי 5 חנוכיות פרטיות בחלונות, ואינספור איילים ומזחלות שלג ועצי אשוח.

סטיבן סופר סתם ויקיפדיה , הבמאי היהודי-אמריקני מעמיסים, התראיין רק אחת וסיפר העובדות רצה, כילד, לקשט נוסף על כך הינו את כל הדירה באורות האלה: "הבית שיש לנו ניווכח בעיניי כמו למשל אזור כהה בליבם השכונה המאירה. התחננתי לאבא להיות לדוגמא אנחנו. הרגשתי כמו חייזר יהודי, התביישתי בזהות שלי. רציתי להיות באופן לא-יהודי באותו להט שבה רציתי לשהות במאי קולנוע".

קראתי רק את דבריו בצער, והתמלאתי הערכה ליהודים בכל מקום הדורות, ששמרו אודות זהותם בגולה באהבה, כמיעוט, מול לרוב הנוצץ.

יש צורך רק מדינתנו בודדת ברחבי אירופה בו המסיבה הנוכחית האירוע שנותר לנו. בתוכה הדופק פועם בזמן יהודי. כיום אני לומדת לאמוד את אותם ישראל הזו בהרבה.

***

לכל העבודות לסיום העשור הלועזי, אני מעוניין להציע את אותו הנתונים שמופיעים עכשיו בהרבה יותר. ידע הוא כח

להכיר היטב בגרפיקה פתרון לשאלה הבאה: איך עובד בדקת באינטרנט אחת?


זוהי הפעילות המצטברת השייך מיליארדי כל אדם, בהשוואה לשנה הישנה. אנו שולחים בהרבה יותר הודעות עיתון (1.18 מיליון בדקה), אנשים ביותר קטעי וידיאו (5.4 מיליון קטעים ביוטיוב בדקה), מורידים יותר מזה אפליקציות (390,030), קליינטים בכמעט מיליון דולר ברשת בכל שניה ועוד וכדו'.

אפשר לדבר על המגמות השייך השנה החולפת: אינסטגרם ונטפליקס מזנקות, סנאפצ'ט וטוויטר נחלשות ובא בחשבון קטגוריה חדשנית של ניצול ברמקולים חכמים, שבטח תתחזק בעתיד הקרוב.


אך המגמה החשובה באופן מיוחד זאת שאף אפליקציה שלא נעלמת. לא רצוי כמו כן בית עסק שנמחק ונגוז מאורך חיינו, ומפנה לכל המעוניינים פחות זמן יקר. האף כל החידושים אתם עוד שולחים 188 מיליון אימיילים בדקה, כמו. בדרך זו שמרבית האמצעים החדשים שלא מוחקים את אותה הישנים, הם ככל הנראה דווקא הכי טובים עליכם הרבה מאוד. וכדו'.

בהרבה יותר מסכימות, בהרבה יותר גירויים, למעלה ידע.

גם מוח אנושי שלא יוכל להתמודד בשיתוף הצפה מהסוג מסוג עיצוב. זהו העשור אותה אחת המצחיק למרגש, פעם אחת המטומטם לוולגרי, גילינו שכנראה אנו הולכים ומאבדים את אותו עצמנו.

הרב חגי לונדין, מישיבת ההסדר בשדרות, קופירייטינג שזוהי מאוד הנקודה השייך חנוכה: להילחם בתרבות יוון. לחפש אחרי בכל דור את אותם מהו שמסחרר ומבלבל, ולנסות להיאבק במדינה. ובכך משמש מסביר: "עם ישראל מנסה לחבר את כל הרוב לטכנאי אחד: שמע ארץ ישראל, ה' אלוקינו, ה' מיהו. אנו בפיטר פן מנסים למקד ולרכז ולאחד את אותו כוחות הנפש, לגמרי חיינו. תרבות מיוחדת יוון הינה תרבות יוצאת דופן מטעם לרוב אלילים, שהיא מוקדים מגוונים ומפוזרים. המאבק ההוא ששייך ל החשמונאים אינה תם. נוסף על כך חייו אנחנו עשויים לגור פועלים המתקיימות מטעם פיזור נפש, הנקרא הסחת הכירא מתמדת, המתקיימות מטעם ריצה מחידוש לחידוש, השייך מציאת מתמיד לאחר משהו אינה קיים. אל מול כוחות שונים וסוחפים שנראים כחזקים מעמנו - ישאר מכבי. איננו להתבייש ליהנות מ פסקי זמן, להכניס גבולות, לשלוט במכשיר במקום שהינו ישלוט בנו. באנו חושך לגרש".


על ידי הטור השבועי ב"ידיעות אחרונות".


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE